Szkoła Podstawowa nr 6 ponownie najlepsza w Polsce

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 13 czerwiec 2016 Odsłony: 902

Kolejny sukces zawodniczek trenujących w Dolnobrzeskiej Szkółce Tenisa Stołowego. Tym razem na rozgrywanych w Rawie Mazowieckiej Mistrzostwach Polski szkół podstawowych w tenisie stołowym nasze dziewczęta Elżbieta Kwiatkowska i Aleksandra Wiśniewska, reprezentujące SP nr 6 w Brzegu Dolnym, okazały się bezkonkurencyjne i zdobyły tytuł najlepszej szkoły podstawowej w Polsce w tenisie stołowym dziewcząt. Nasze dziewczęta kolejno pokonały szkoły podstawowe z Płocka - 3:1, Gdyni -... 3:0, Lubonia (woj. wielkopolskie) - 3:0, Waksmundu (woj. małopolskie) - 3:0, by w finale pokonać SP Buczek (woj. łódzkie) - 3:0.

 

O ile, po postawie Eli, bądż co bądź aktualnej mistrzyni Polski młodziczek, można było oczekiwać wiele, to miłym zaskoczeniem była bardzo dobra gra Oli Wiśniewskiej, która odniosła kilka znaczących zwycięstw nad wyżej notowanymi rywalkami (m.in. Z. Sułek z Lubonia czy W. Wróbel z Buczek) i była mocnym punktem całej drużyny...

Po ubiegłorocznym zwycięstwie w tej imprezie Milenki Chrabąszcz i Eli Kwiatkowskiej, obecne zwycięstwo jest drugim z rzędu zdobytym tytułem najlepszej szkoły w Polsce w tenisie stołowym oraz jest potwierdzeniem dobrej pracy szkoleniowej prowadzonej w Brzegu Dolnym. Sukces ten jest także ukoronowaniem doskonałej trójstronnej współpracy pomiędzy dyrekcją SP nr 6 w Brzegu Dolnym, sekcją tenisa stołowego MKS ROKITA Brzeg Dolny oraz Dolnobrzeską Szkółką Tenisa Stołowego.

Szczególne podziękowania należą się także w tym miejscu dla Pana burmistrza Pawła Pirka, dzięki któremu możliwy był wyjazd reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 6 w Brzegu Dolnym na MIstrzostwa Polski szkół i zdobycie 1-go miejsca... Dziękujemy...
Gratulujemy sukcesu...


DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.