Kolejny ogólnopolski sukces zawodniczek Dolnobrzeskiej Szkółki

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 13 czerwiec 2016 Odsłony: 847

Kolejny ogólnopolski sukces zawodniczek trenowanych przez sztab trenerski Dolnobrzeskiej Szkółki !!!

Po zdobyciu mistrzostwa Polski młodziczek, tytułu najlepszej szkoły podstawowej w Polsce wśród dziewcząt, tym razem przyszedł czas na rywalizację szkół wspólnie z chłopcami... Na rozgrywanym w Sopocie X Memoriale im. Andrzeja Grubby ekipa dolnobrzeskiej SP nr 6, w składzie Ela Kwiatkowska, Ola Wiśniewska i Wiktoria Riwoń, sprawiła bardzo miłą niespodziankę i wygrała całe zaw...ody. W finale zawodów dolnobrzeżsnki pokonały bardziej renomowany zespół z Rawy Mazowieckiej -3:2.

Brawa dla naszych dziewcząt, które grając w tym turnieju również przeciwko chłopcom, pokazały, że można wygrywać z najlepszymi w Polsce. Najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Ela Kwiatkowska, która nie doznała żadnej porażki, wygrywając przy tym z bardzo mocnymi chłopcami. Słowa uznania należą się także dla Oli Wiśniewskiej, która wytrzymała psychicznie kilka ważnych meczów i dobitnie przyczyniła się do zwycięstwa całego zespołu. Również postawa Wiki Riwoń i jedno zwycięstwo w turnieju pokazało, że potrafi już ona bardzo wiele i w przyszłości będzie stanowić mocny punkt naszego zespołu...Gratulacje należą się również dla trenerki Anity, która potrafiła mocno zmotywować dziewczęta do walki z wyżej notowanymi chłopcami...

zobacz zdjęcia

 

 

 

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.