Kolejny sukces zawodniczek trenujących DSzTS

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 21 maj 2016 Odsłony: 985

Kolejny sukces zawodniczek trenujących w Dolnobrzeskiej Szkółce Tenisa Stołowego. Tym razem na rozgrywanych w Rawie Mazowieckiej Mistrzostwach Polski szkół podstawowych w tenisie stołowym nasze dziewczęta Elżbieta Kwiatkowska i Aleksandra Wiśniewska, reprezentujące SP nr 6 w Brzegu Dolnym, okazały się bezkonkurencyjne i zdobyły tytuł najlepszej szkoły podstawowej w Polsce w tenisie stołowym dziewcząt. Nasze dziewczęta kolejno pokonały szkoły podstawowe z Płocka - 3:1, Gdyni -... 3:0, Lubonia (woj. wielkopolskie) - 3:0, Waksmundu (woj. małopolskie) - 3:0, by w finale pokonać SP Buczek (woj. łódzkie) - 3:0.
Po ubiegłorocznym zwycięstwie w tej imprezie Milenki Chrabąszcz i Eli Kwiatkowskiej, obecny tytuł jest potwierdzeniem dobrej pracy szkoleniowej prowadzonej w Szkółce oraz doskonałej trójstronnej współpracy pomiędzy dyrekcją SP nr 6, sekcją tenisa stołowego MKS ROKITA Brzeg Dolny oraz Dolnobrzeską Szkółką...
Gratulujemy sukcesu...

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.