Sukces dolnobrzeskich zawodniczek - Ela Kwiatkowska mistrzynią Polski młodziczek

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 09 maj 2016 Odsłony: 894

3 medale Mistrzostw Polski młodzików - z takim dorobkiem wróciły dolnobrzeżanki  z Krosna z rozgrywanych tam w dniach 5-8.05.2016 Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Polski młodzików. 2 złote i 1 brązowy krążek padły łupem naszych zawodniczek. Ela Kwiatkowska wraz z Olą Wiśniewską pokazały, że w Brzegu Dolnym też uczą dobrze grać w tenisa stołowego.

Prawie 700 godzin treningowych na sali przez 9 miesięcy, hektolitry wylanego potu, godziny analizy materiału video z zawodów, sztab trenerski Dolnobrzeskiej Szkółki (Anita, Michał, Monika, Piotrek), którzy wspierał nas w trakcie przygotowań do Mistrzostw Polski) i do tego poranne i polekcyjne wyrzeczenia by pójść na dodatkowy trening. Opłaciło się.

Elżbieta Kwiatkowska została indywidualną mistrzynią Polski młodziczek na sezon 2015/2016. Ela w turnieju gier pojedynczych w gronie 64 zawodniczek z całej Polski odniosła 6 zwycięstw, potwierdzając tym samym swoją dominację w Polsce.

Do tego Ela dorzuciła jeszcze złoty medal w deblu z Zuzann Sułek z Lubonia i brąz w turnieju drużynowymw parze z Olą Wiśniewską. Dobry występ w deblu zanotowała także Ola Wiśniewska z Olą Satławą, która ostatecznie w gronie 32 par deblowych uplasowała się w przedziale miejsc 5-8 w Polsce... Brawo dziewczyny..

 

 

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.