Zakończyło się kolejne zgrupowanie tenisa stołowego organizowane przez Dolnobrzeską Szkółkę Tenisa Stołowego. Tym razem do Brzegu Dolnego przyjechała ponad 35-osobowa grupa młodych zawodników niemal z całej Polski. Przez 5 dni młodzi adepci tenisa stołowego 3-4 razy dziennie szlifowali podstawowe elementy techniki i taktyki gry. Podsumowaniem dnia był codzienny 45-minutowy basen, dzięki czemu można było się zrelaksować po trudach całodziennego treningu.

Na koniec obozu odbył się tradycyjny turniej o słodkie nagrody... Zwyciężcą turnieju został Oskar Jadach, któy w finale turnieju, po pasjonującym pojedynku, pokonał Elżbietę Kwiatkowską 3:2.

Już teraz zapraszamy na kolejne akcje sportowe organizowane przez Dolnobrzeską Szkółkę...Najbliższa już na początku lipca w Ustce a następne na przełomie lipca i sierpnia w Brzegu Dolnym.

Szczegóły na stronie www.dolnobrzeskaszkolka.pl

zapoznaj sie z naszymi akcjami obozowymi

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.