Udane seminarium marcowe

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 21 marzec 2016 Odsłony: 942

Kolejne bardzo pracowite spotkanie udało się zorganizować Dolnobrzeskiej Szkółce Tenisa Stołowego w ramach seminariów tenisa stołowego dla amatorów i weteranów pod hasłem "By zostać mistrzem nigdy nie jest za późno...".
Tym razem w dniach 19-20.03.2016 w Brzegu Dolnym zebrała się dziesięcioosobowa grupa sympatyków, fanatyków, zapaleńców, pasjonatów, maniaków, zwolenników * (niepotrzebne skreślić) tenisa stołowego, którzy chcieli od podstaw poznać najskrytsze tajemnice tenisa stołowego....

Przez dwa dni seminarzyści w 5 tematycznych modułach poznawali teoretyczne i praktyczne podstawy gry w tenisa stołowego poparte analizą wideo gry najlepszych zawodników na świecie. Każdy moduł rozpoczynał się około godziną teoretyczną analizą aspektów danej techniki ruchowej (flip, podcięcie, półwolej, topspin, gra na czopy), by potem przez dwie godziny praktycznie, w gronie 5-6 sparingpartnerów, doskonalić swe umiejętności techniczne na stołach.
 Już teraz obecni seminarzyści postanowili, aby ponownie spotkać się przy stołach pingpongowych w Brzegu Dolnym w dniach 4-5.06 2016, by nadal doskonalić swoje umiejętności techniczno-taktyczne.
 Tak więc zapraszamy wszystkich zainteresowanych rozwojem swojej techniki gry w tenisa stołowego na kolejne seminaria z tenisa stołowego organizowane przez Dolnobrzeską Szkółkę. Komunikat organizacyjny seminarium czerwcowego pojawi się już wkrótce...
Serdecznie zapraszam.

zobacz zdjęcia

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.