Zgrupowanie Kwietniowe 2023 dla amatorów

Utworzono: 19 luty 2021 Odsłony: 2916

Zgrupowanie Kwietniowe dla Pozytywnie Zakręconych Pasjonatów tenisa stołowego.
W dniach 14-16.04.2023 Dolnobrzeska Akademia Tenisa Stołowego zaprasza wszystkich zainteresowanych dorosłych amatorów na swoje kolejne Zgrupowanie.
Jak zwykle oferujemy doskonałe warunki do trenowania, odpowiednich sparingpartnerów, wyśmienite domowe jedzenie pani Kasi oraz doskonałe warunki noclegowe. A wszystko to w jednym obiekcie.
Poniżej przedstawiamy komunikat organizacyjny Zgrupowania Kwietniowego
Zapraszamy
 
 
 
 
DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.