Zgrupowanie Noworoczne 2021

Marek Odsłony: 2870

Zgrupowanie Noworoczne 2021 w Brzegu Dolnym .

Już po raz dwudziesty drugi zapraszamy młodych pasjonatów plastikowej piłeczki na kolejne zgrupowanie tenisa stołowego organizowane w Brzegu Dolnym. Tym razem w dniach 28-31.12.2021, przez cztery dni będziemy gościć wszystkich tych, którzy w profesjonalnych warunkach treningowych chcą podnieść swoje umiejętności gry w tenisa stołowego. Poniżej przedstawiamy komunikat organizacyjny Zgrupowania Noworocznego, uczulając w szczególności na obowiązujące obecnie rabaty

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ SZKÓŁCE

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.