Zgrupowanie Noworoczne 2023

Marek Odsłony: 3357

Zgrupowanie Noworoczne 2023 w Brzegu Dolnym .

Już po raz dwudziesty ósmy zapraszamy młodych pasjonatów plastikowej piłeczki na kolejne zgrupowanie tenisa stołowego organizowane w Brzegu Dolnym. Tym razem w dniach 27-31.12.2023 przez pięć dni będziemy gościć wszystkich tych, którzy w profesjonalnych warunkach treningowych chcą podnieść swoje umiejętności gry w tenisa stołowego. Poniżej przedstawiamy komunikat organizacyjny Zgrupowania Noworocznego, uczulając w szczególności na obowiązujące obecnie rabaty

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.