Długi Weekend Majowy z tenisem stołowym

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 09 styczeń 2016 Odsłony: 1002

Dolnobrzeska Szkółka Tenisa Stołowego serdecznie zaprasza w długi weekend majowy (29.04-3.05.2014) do Brzegu Dolnego na zgrupowanie tenisa stołowego pod hasłem: "Ja też kiedyś zostanę mistrzem" - edycja VII. Zgrupowanie skierowane jest dla osób z opanowaną techniką podstawowych uderzeń, a którzy chcą podnosić swoje umiejętności gry w tenisa stołowego pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

 
 
 
 
 
 
 
DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.