Zajęcia ogólnorozwojowe z elementami tenisa stołowego

Kategoria: Z życia Akademii
Utworzono: 20 sierpień 2023 Odsłony: 142

Serdecznie zapraszamy na zajęcia ogólnorozwojowe z elementami tenisa stołowego organizowane przez sekcję tenisa stołowego MKS ROKITA Brzeg Dolny.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 5-9 lat z terenu gminy Brzeg dolny. Podczas zajęć przewidujemy poprawić ogólną sprawności fizyczną Państwa dzieci, wpoić korzystne wartości uprawiania sportu a przy okazji nauczyć podstawowych uderzeń w olimpijskiej dyscyplinie sportu - tenisie stołowym.

Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu (wtorki , czwartki) w godzinach 16.30 -18.00 w hali im. Andrzeja Grubby w Brzegu Dolnym ul. Wilcza 8.

Zapraszamy na pierwsze zajęcia 5 września 2023 o godzinie 16.30

DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.