Obóz Wakacyjny dla dorosłych zakończony.

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 03 sierpień 2022 Odsłony: 51
Zakończył się sześciodniowy obóz wakacyjny dla Pozytywnie Zakręconych Pasjonatów Tenisa Stołowego. W obozie wzięło 18 osób, które przy stołach pingpongowych spędziło ponad 30 godzin. Grafik dnia był bardzo napięty a czas na ewentualny odpoczynek bardzo ograniczony. Zaczynaliśmy pierwsze zajęcia już o 8.15 serwisami a kończyliśmy dzień ok. 21.30 grami na punktu. Podczas obozu było doskonalenie i nauczanie serwisów z różną rotacją, było doskonalenie ich odbiorów, były też ćwiczenia na pracę nóg i regularność uderzeń. Dla bardziej wnikliwych przygotowaliśmy także teorię techniki oraz taktyki gry, m.in z defensorami czy zawodnikami kombi-ataku i ataku szybkiego. W pracy treningowej pomagało nam 6 sparingpartnerów - medalistów mistrzostw Polski. Już teraz zapraszamy za rok wszystkich zainteresowanych na kolejne nasze pingpongowe święto
DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.