Upalne Seminarium Czerwcowe zakończone.

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 03 sierpień 2022 Odsłony: 61
25 najbardziej ambitnych Pozytywnie Zakręconych Pasjonatów tenisa stołowego wzięło udział w dwudziestym drugim już Zgrupowaniu tenisa stołowego, gdzie poznawali tajniki naszej ukochanej dyscypliny. Przez cztery dni w upalnych warunkach przeprowadzono 13 treningów techniczno-taktycznych. Nie zapomnieliśmy też o doskonaleniu serwisów i umiejętności ich odbioru. W doskonaleniu swoich pingpongowych umiejętności, naszych Pasjonatów, wspierało aż 10 sparingpartnerów, którzy swoim doświadczeniem zawodniczym, m.in. ze stołów ekstraklasowych i pierwszoligowych, pomagali poznać trudne arkana tenisa stołowego. Zgrupowanie nie mogło się odbyć oczywiście bez omawiania tzw. "problemów polskiego pingponga" . Tym razem ostatnie problemy polskiego pingponga skończyliśmy omawiać o 3 rano.
Już teraz planujemy kolejne nasze pingpongowe święto na lipiec 2022.
 
DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.