Takie chwile jak te....

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 29 maj 2022 Odsłony: 244
Takie chwile jak te, nie zdarzają się zbyt często… Takie chwile jak te to - nasze zwycięstwo. Tymi słowami piosenki Kamila Bednarka możemy podsumować występ naszych młodziczek podczas Drużynowych Mistrzostw Polski, które w dniach 27-28 maja b.r odbywały się w Dębicy.Do Dębicy jechaliśmy z nastawieniem, że mamy dobrze wypaść a przy dobrej grze awansować do czołowej “ósemki” najlepszych drużyn w Polsce. Rzeczywistość okazała się jednak jakże wspaniała sportowo a jednocześnie problematyczna logistycznie. Planowaliśmy pobyt tylko na jedną noc a dziewczyny sprawiły, że musieliśmy o godzinie 19.00 szukać dodatkowego noclegu i wyżywienia na kolejny dzień. Nasze dziewczyny w składzie: Marika Chrąchol, Lena Smolarek i Gabriela Pułecka, raczej niespodziewanie zajęły drugie miejsce w zawodach, zdobywając tym samym tytuł drużynowych wicemistrzyń Polski. W drodze do finału nasze “Sreberka”pokonały kolejno w fazie grupowej drużyny: Bocian Słońk (lubuskie) - 3-0, MDK Chełmno (kujawsko-pomorskie) - 3-0, W ćwierćfinale nasze dziewczyny dokonały mega sensacji, pokonując główne faworytki do złotego medalu MRKS Gdańsk (pomorskie) - 3-2, by w półfinale okazać się lepszymi od Tarnovi Tarnów (podkarpackie) - 3-2.
W finale nasze dziewczęta nie dały radę sprostać bardziej doświadczonej drużynie MKS Czechowice-Dziedzice, ulegając 0-3.
Pomimo porażki, bardzo cieszymy się z postawy naszych dziewcząt, które udowodniły, że ciężka praca dwa razy dziennie w końcu przyniesie wymierne korzyści. Pamiętajmy, że nasze dziewczęta są jeszcze rok młodziczkami i już teraz stawiamy sobie kolejny drużynowy cel na przyszły rok. Wiecie już teraz - jaki. Jest to historyczny, bo już 50 medal mistrzostw Polski w 25-letniej historii Dolnobrzeskiej Szkółki Tenisa Stołowego. Tym bardziej smakuje jego smak, że został on zdobyły całkiem niespodziewanie i po wielu kadrowych perturbacjach. Brawo dolnobrzeskie Diablice !!! Pięknie nawiązujecie do drużynowych wspaniałych tradycji medalowych dolnobrzeskich zawodniczek: Olgi Skrzypiec, Anity Jaworskiej, Anny Żak, Izy Jaworskiej, Natalii Cichosz, Pauliny Jóźwik,, Marty Chrabąszcz, Aleksandry Jaworskiej, Dominiki Wołowiec, Agaty Uchnast, Urszuli Kwiatkowskiej, Aleksandry Wiśniewskiej, Elżbiety Kwiatkowskiej, Mileny Chrabąszcz, Niny Ossowskiej, Julii Kolbusz.
BRAWO WY !!!!
DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.