I memoriał im. Anżeliki Sowa zakończony z sukcesem.

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 20 marzec 2022 Odsłony: 150

15 marca 2021 przyszło nam się wszystkim zmierzyć z tragiczną informacją, że dzień wcześniej, późnym wieczorem odeszła od nas nasza przesympatyczna „Andzia”, która swoim uśmiechem, radością i szczerością zarażała wszystkich.

Jest Ona wciąż w naszych serach i nie mogliśmy się wówczas, i nadal nie możemy pogodzić się z tym, pozostać obojętni na tę niesprawiedliwość życiową w rocznicę Jej tragicznej śmierci.

Aż 62 uczestników wzięło udział w I memoriale tragicznie zmarłej rok temu, 12–letniej zawodniczki MKS ROKITA Brzeg Dolny – Anżeliki Sowa.

28 dziewczynek i 34 chłopców chciało w ten sposób uczcić przedwczesną śmierć Tej zdolnej i młodej zawodniczki dolnobrzeskiego klubu.

Zawody, które odbyły się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Brzegu Dolnym, zostały rozegrane systemem grupowo-pucharowym. Każdy z zawodników rozegrał minimum 3 spotkania.

Z pewnością wielką wartością turnieju była, oprócz oczywiście głównego przesłania, pula nagród, które mogli zdobyć uczestnicy tego turnieju. Kwota prawie 8 tys. złotych w nagrodach nie na co dzień pojawia się na turniejach tenisa stołowego.

W tym miejscu, chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim naszym darczyńcom – i tym finansowym jak i tym materialnym…

Dziękujemy – JESTEŚCIE WIELCY. Dzięki Wam mogliśmy każde dziecko, uczestniczące w turnieju obdarować nagrodą i cieszyć się ich uśmiechem w trakcie dekoracji.

Poniżej przedstawiamy końcowe klasyfikacje oraz zdjęcia z turnieju:

kadetki: https://drive.google.com/.../1mM951r-UzP72sRXf.../view...

kadeci: https://drive.google.com/.../1RsVzONwrTmhksFvvQBh.../view...

młodziczki: https://drive.google.com/.../1hhPhqgyT.../view...

młodzicy: https://drive.google.com/.../1vW2BfdoNWkLdKxq-mo.../view...

Do zobaczenia za rok...

 
 
 
DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.