Zgrupowanie Majowe 2024 dla dzieci

Utworzono: 30 listopad -0001 Odsłony: 640

 Zgrupowanie Majowe 2024 dla dzieci

W długi weekend majowy (1-5.05.2024) zapraszamy wszystkich młodych sympatyków tenisa stołowego na kolejne pingpongowe święto w Brzegu Dolnym. Dolnobrzeska Szkółka Tenisa Stołowego już po raz XXIX organizuje Zgrupowanie dla wszystkich tych, co w doskonałych warunkach lokalowych, chcą doskonalić swoje umiejętności techniczne jak i taktyczne w grze w tenisa stołowego. Jak zwykle zapewniamy bardzo dobre warunki noclegowe, żywnościowe i treningowe. Zapewnimy też odpowiednich sparingpartnerów oraz wysoko wykwalifikowanych trenerów.
DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.