Seminarium Styczniowe dla Pozytywnie Zakręconych zakończone sukcesem

Kategoria: Aktualności
Utworzono: 09 styczeń 2022 Odsłony: 148
30 Pozytywnie Zakręconych Pasjonatów Tenisa Stołowego walczyło ze swoimi słabościami technicznymi w grze w tenisa stołowego.
 
Pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej Dolnobrzeskiej Szkółki oraz 10 sparingpartnerów przyszło im się zmierzyć ze swoją jakże „kreatywną” techniką gry w tenisa stołowego.
 
W ciągu 4 dni nasi Seminarzyści spędzili przy stołach pingpongowych ponad 22 godziny, doskonaląc swoją technikę, elementy taktyki gry, serwisy, odbiory i grę na różne style gry.
Były też teoretyczne wykłady na temat techniki poszczególnych uderzeń a także na temat jakże ważnej dla każdego amatora umiejętności gry na długie czopy.
Był też czas na wzajemną wieczorną integrację międzypokojową oraz czas na taneczne omawianie „problemów polskiego pingponga”.
Z pewnością olbrzymią atrakcją Seminarium był udział w jednym, z treningów Natalii Bajor – czterokrotnej mistrzyni Polski seniorek . Oprócz sesji zdjęciowych z Natalią, nasi Seminarzyści mieli okazję porozmawiać i potrenować z jedną z najlepszych obecnie seniorek w Polsce.
Był to okres ciężkiej i wytężonej pracy a dawka treningowa podczas tego seminarium przekroczyła zapewne miesięczny limit treningowy u większości uczestników.
Jej ślady będą odczuwalne u Seminarzystów z pewnością podczas każdego porannego wstawania przez najbliższy tydzień .
 
Kolejne Seminarium odbędzie się w okresie Bożego Ciała (niestety brak już wolnych miejsc) a już w dniach 9-14.07.2022 zapraszamy naszych Pozytywnie Zakręconych na obóz wakacyjny w Brzegu Dolnym. Komunikat organizacyjny tego obozu już wkrótce
 
 
DLACZEGO MY

Jesteśmy rzetelni i konsekwentni w swych działaniach. Przekazujemy  najnowszą wiedzę związaną z nauczaniem tenisa stołowego na świecie w oparciu o trendy europejskie jak i azjatyckie

WYRÓŻNIA NAS

Przede wszystkim charakteryzuje nas pełen profesjonalizm. W naszej Szkółce pracują wybitni specjaliści, którzy nauczają  od wielu lat zarówno  dzieci jak i  dorosłych. Wiemy jak nauczać.

W NASZEJ AKADEMII

Jest zachowana proporcja pomiędzy nauczaniem praktycznym a teorią gry. Potrafimy przekazać teorię gry w tenisa stołowego na praktyczne nauczanie w treningu.

NASI ZAWODNICY

Zaliczają się do ścisłej czołówki Polski i Dolnego Śląska. Są medalistami Mistrzostw Polski i mistrzostw Europy. Wiemy jak nauczać tenis stołowy z sukcesem.